Back to Top

Standardy

Moderní design citlivě zasazený do panenské lipenské přírody. Lipno Port Apartments spojují to nejlepší, co současné bydlení nabízí. Vzhled, provedení, komfort a vybavení apartmánů ocení i ta nejnáročnější klientela.

Podívejte se na přehled standardů vybavení bytů, které můžete přizpůsobit vlastnímu vkusu a vybrat si v našem klientském centru.

Stáhnout PDF s přehledem standardů

Podlahy

V každé místnosti kromě koupelen, toalet a saun se projdete po vinylové podlaze podle vašeho výběru. Cena standardu činí 500 Kč/m2.
Podlahu koupelen, WC a saun pokrývá dlažba podle vašeho výběru. Cena standardu je 300 Kč/m2.

Obklady a dlažby

Na stěnách koupelen, WC a saun najdete keramické obklady, které také můžete přizpůsobit vlastní představě. Obložené jsou i obezděné vany. Cena standardu 300 Kč/m2 zahrnuje spárování do výšky 2 metrů.
Podlahu koupelen, toalet a saun pokrývá kvalitní dlažba podle vašeho výběru. Cena standardu činí 300 Kč/m2.
Na terase je položená venkovní betonová vymývaná dlažba (40×40 cm nebo 50×50 cm), kladená do terčů.

Dveře a okna

Na hladinu jezera se budete dívat skrze okna, prosklené stěny a balkonové dveře z europrofilů s izolačním dvojsklem a vícebodovým zavíráním (funkce otevírání, výklop a mikroventilace).
Vstupní dveře do apartmánů jsou masivní, mají tepelnou izolaci a odpovídají standardům protipožární i bezpečností ochrany (rámová zárubeň, bezpečnostní zámek, vložka s ochranou proti navrtání).
Součástí vnitřních dveří ve standardu SAPELI je obložková zárubeň a zámek s kovovým povrchem. K dispozici jsou plné, nebo prosklené dveře (podle projektu). Odstín dveří a zárubní si samozřejmě můžete také vybrat.

Koupelna

V nové koupelně na vás čekají veškeré zařizovací předměty, jako je umyvadlo, sprcha, baterie a závěsné WC s podomítkovým setem.
Součástí jsou i vývody v prostoru kuchyňské linky pro připojení dřezu a myčky nádobí (voda, kanalizace).
Každý apartmán má vlastní měření spotřeby studené a teplé vody. Najdete ho u vstupu do bytu.

Topení

Každý byt má vlastní elektrický kotel typu PTE a bojler o objemu 200 litrů, který zajišťuje teplou užitkovovou vodu. V chladnějších dnech prostor příjemně vyhřejete pomocí deskových ocelových topných těles s termostatickou hlavicí.
V koupelně jsou osazena speciální koupelnová tělesa (takzvané žebříky) se středovým připojením a termostatickou hlavicí.
V obytných místnostech u prosklených stěn najdete otopné lavice s deskou (konvektorové topení). Horní desky jsou provedené z umělého kamene „teraco”.

Elektroinstalace

Každý byt a garáž má vlastní odběrné místo. V bytech je jištění 3x 25A a kompletní rozvody elektroinstalace zásuvek a osvětlení. Polohy zásuvek, vypínačů a světel si můžete po dohodě upřesnit.
V místnostech bez oken (komory, chodby, koupelny, WC), na terasách a balkonech umisťujeme osvětlovací tělesa. Kuchyně počítá s třífázovým vývodem pro připojení varné desky a trouby a vývodem pro připojení digestoře, která se odvětrává do centrálního vzduchotechnického potrubí.
Chcete si v koupelně užít ještě větší komfort? Pak vám můžeme nainstalovat elektrické podlahové topení nebo přídavný elektrický ohřev otopného žebříku.
V každém bytě najdete samozřejmě i přípojku slaboproudu pro připojení internetu nebo telefonu a přípojku STA pro příjem satelitního vysílání (satelit je součástí domovního rozvodu).
Garáž je vybavená zásuvkou a osvětlením se samostatným odběrným místem s jištěním 10A.

Sauna

Rádi si po náročném dni vychutnáte zasloužený relax? Pak vás jistě potěšíme. Všechny byty mají totiž vlastní saunu s prosklenými dveřmi a plnohodnotným saunovým vybavením, jako jsou lavice, elektrická kamna s kameny, přesýpací hodiny, digitální měřič pro hlídání času a teploty i osvětlení.

Garáž / Stání

Ke každému apartmánu náleží vlastní podzemní garáž nebo garážové stání, kde pohodlně a bezpečně zaparkujete své auto. Garáže jsou vybavené vraty, stropním světlem a zásuvkou.