Back to Top

Lokalita

Jižní Čechy mají nezaměnitelnou atmosféru. A oblast přehradní nádrže Lipno ji ještě násobí. Proto právě tady najdete novou příležitost pro bydlení, rekreaci i investici.

Obec Lipno nad Vltavou

Obec Lipno nad Vltavou je centrem celého Lipenska. Leží nedaleko hráze na levém břehu přehrady. Před ní se rozprostírá zrcadlo jezerní hladiny, kterou lemují mírné svahy s loukami a lesy. Lipno je lákadlem nejen pro svou autentickou šumavskou přírodu. Kouzlo má po celý rok i díky pestrým příležitostem pro strávení volného času.

V létě si tu užijete koupání, vodní sporty, kilometry pěších a cyklistických tras či stezek pro inline bruslení. Přehrada je uznávaná také jako nejlepší jachtařská oblast v České republice, a to díky mimořádným přírodním podmínkám a zázemí moderního jachetního přístavu Marina Lipno. Během zimy se stále větší oblibě těší lyžařský areál Skiareál Lipno s 12 kilometry sjezdovek. Pravidelně se připravují také běžkařské trasy a na zamrzlém jezeře pak bruslařská dráha, která je dokonce nejdelší upravovaná dráha na světě.

Celoročně si můžete zahrát bowling, tenis, squash a badminton, zajít si do akvaparku nebo si zarelaxovat ve wellness. Nekonečné výhledy si odnesete ze Stezky korunami stromů, zážitky pak z rodinného parku Království lesa. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Luč a Čertovy proudy stejně jako řada historických a kulturních památek (Český Krumlov, Vítkům hrádek, hrad Rožmberk, Vyšší Brod nebo Zlatá koruna). I proto je Lipno tolik oblíbené u domácích i zahraničních návštěvníků, především z Rakouska, Německa a Holandska.

Projekt Lipno Port Apartments

Apartmány jsou situované na okraji obce, v terénu, který se mírně svažuje k jezeru a který obklopuje bohatá zeleň. Přestože jsou příležitosti k zábavě i služby na dosah ruky, panuje tady naprostý klid a soukromí. Šumavskou přírodu si tak užijete v celé její kráse.

Areál se skládá ze zajímavě architektonicky řešených domů s třemi podlažími a výhledem na jezero. V první etapě vzniknou 3 domy o 40 apartmánech s velkorysou dispozicí 3+kk a 4+kk s terasou, vlastní saunou a parkováním. K dispozici bude také soukromé molo určené pouze pro obyvatele apartmánů, které můžete využít pro nerušený relax u vody i kotvení lodí.

Pohodovou atmosféru si tady vychutnáte kdykoliv, apartmány jsou připravené na celoroční i rekreační bydlení nebo další pronájem. Součástí apartmánového areálu bude i recepce, která vám poskytne řadu služeb od pronajímání apartmánů až po komplexní servis.